Loading

Yorumlar

Sizden Gelen Yorumlar

Alparslan Ulutürk

Uzun zamandır eşimin arabasına park sensörü almak istiyordum. Görevim icabı bulunduğum yerde bu tip ürünlerin çeşitlerini bulmak çok zor. Steelmate markasının kalitesini arkadaşımda kendi eşinin arabasına internetten PTS810EX modelini alıp taktırdıktan sonra memnun kalınca öğrendim. Bizde bir tane aldık, sanayide oto elektrikçimize götürüp, montajını ustamıza yaptırdık. Ustamızda ürünün çok kaliteli olduğunu söyledi. Eşimde, bende memnun kaldık. Akçaabat Trabzon

Yüksel Koçar

Biraz araştırdıktan sonra aracıma Steelmate PTSV404 kameralı ekranlı park sensörü aldım. Avrupa’nın büyük markalarının yarı fiyatı. Ürün aynı ürün, daha büyük markalara fason yapıyormuş. Boşunuza paranızı bu büyük markalara yatırmayın, pişman olmazsınız. OEM standartlarında ürün.

Bülent Çiçek

İlk başta sadece arka park sensörü almak istiyordum, bana ön ve arka 8’li olanı tavsiye ettiler. Aldım, iyi kide almışım şu anda kullanıyorum, çok memnunum herkese tavsiye ederim.

Şahin Güney

Ben avuç içi lastik basınç sensörünü aldım. Daha önce başka bir arkadaşım Rusya’dan almıştı, onda görmüştüm. Elektronik manometre ile ölçüm yaptım sonra bir de bu ürünle ölçüm yaptım. Sonuçlar %100 aynı. Yani sonuçlara kesinlikle güvenebilirsiniz. Dört tekerleği de gösteriyor.

Ömer Yılmaz

Beş sene önce arabama Steelmate marka park sensörü aldım, hala kullanıyorum. Bu zamana kadar bir kere bile problem yaşamadım. Çok kaliteli bir ürün. Zaten alırken bana bu markanın orijinal ürün tedarikçisi olduğu söylenmişti. Birçok sıfır arabanın üzerinden bu ürün çıkıyor. Bilginize..

Ayşe Özkök

Fatih’de oturuyorum, akşam park yeri bulmak çok zor. Her ne kadar aracım küçük olsa da dar yerlere girerken zorlanıyordum, aracımın rengi kırmızı önünü çarpmaktan korkuyordum, neden çizilsin ki. Bu sebeple defalarca manevra yapıyordum. Haliyle trafiği de aksattığım oluyordu, bayan sürücü olduğum için çok sefer de tepki alıyordum. Ön tamponuma park sensörü taktırdığımdan beri çok daha rahat park ediyorum. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle gerekli!

Konuşmaya başla!
Merhaba!
Merhaba! Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by